5 důvodů proč je akvárium špinavé

  • UŽ DLOUHOU DOBU BOJUJETE SE ŠPINAVÝM AKVÁRIEM?
  • CHCETE SE AKVÁRIA ZBAVIT JEN KVŮLI TOMU, ŽE NEZVLÁDÁTE ČIŠTĚNÍ?
  • UŽ NEMÁTE ČAS ANI ENERGII AKVÁRIUM ČISTIT?
  • RYBKY V AKVÁRIU VYDRŽÍ CHVÍLI A PAK MUSÍTE ZASE KUPOVAT NOVÉ?
  • NECHCETE ZTÁCET ČAS ČIŠTĚNÍM AKVÁRIA, ALE PŘESTO HO CHCETE MÍT DOMA?

 
 
 
 
 

1. Pokud čtete tuto stránku, tak vás trápí problém s akváriem, který je výše uvedený. Nebo vás trápí kombinace těchto problémů. 

2. Nechcete se vzdát akvária. Proto čtete tyto řádky.

3. Určitě hledáte řešení pro zašpiněné akvárium. Ať už takové, které můžete zvládnout sami nebo takové, které pro vás někdo může udělat.

Chcete mít čisté akvárium

 

takhle 

anebo takhle?

CO JE TEDY TĚCH 5 DŮVODŮ PRO ZAŠPINĚNÉ AKVÁRIUM?

V AKVÁRIU NEMĚNÍTE VODU

 

ŠPATNÉ KRMIVO PRO RYBIČKY

MOC RYBEK V AKVÁRIU

ŠPATNÁ FILTRACE AKVÁRIA

 

MÁLO KYTEK V AKVÁRIU

Reference od zákazníků

Pořídili jsme si akvárium Juwel Visio 180l před 8 lety. Založení jsme věnovali celkem dost pozornosti.
Asi tři roky bylo vše bez problémů a pak se nám začala v akváriu tvořit černá řasa.
Přes veškeré rady kamarádů akvaristů a „odborníků“ v akvaristice, se nám dařilo jen snížit její výskyt, ale vždy se po léčbě rozšířila znovu.
Takže z radosti, že máme krásné akvárium, to spíš byl smutek a bezmoc, co s tím.. Nikdo nám nebyl schopen říct, co je příčina.
Už jsme byli rozhodnutí, že si nadělíme pod stromeček nové akvárium a pak jsme objevili na webu reklamu na firmu Designové akvárium.
Po zaslání fotografie akvárka, nás pan Voráček kontaktoval a hned vysvětlil, proč se nám řasa v akvárku dělá a navrhl varianty, co s tím.
Rozhodli jsme se pro znovuzaložení akvária. Vše proběhlo velice hladce a v poměrně krátkém termínu, opravdu skvělý servis.
Navíc nám pan Voráček poradil ohledně čištění akvária skvělé „vychytávky“ a také, jaké rybky doplnit, poradil nám i ohledně krmení a hnojení rostlin.
Bylo vidět, že má bohaté praktické zkušenosti. A co pro nás bylo nejlepší, že řeší i menší akvária (200l).
Takže díky panu Voráčkovi máme zase krásné akvárko a vrátil nám radost a chuť pečovat o akvárium.

J.L.

Akvárium (200 l) jsme měli poměrně dlouho, asi 7 let. Byla to ale cesta trnitá – po počáteční fázi, kdy bylo akvárium pěkné, přišla fáze zcela opačná. Buď nemoci ryb, nebo – a to častěji – nekontrolovaný nárůst nejrůznějších řas, které akvárium úplně znehodnotily. Následovala fáze totální rekonstrukce akvária, zarybnění a cyklus se opakoval. Nepomáhala chemie, nepomáhali investice do vybavení. Takových „čar za minulostí“ a restartů akvária jsme udělali asi šest. Nakonec jsme dospěli do fáze, kdy jsme chtěli akvárium zcela zrušit – dokonce jsme již měli vybranou knihovnu, která akvárium zastoupí. Ale pak jsme se rozhodli ještě pro jeden, úplně poslední, pokus. S odbornou pomocí pana Voráčka (Designoveakvarium.cz), který akvárium nově zcela instaloval a zavedl, jsme se rozhodli akvaristy ještě chvíli zůstat. A výsledek se konečně dostavil. Již je tomu skoro rok, co je akvárium stále čisté, krásné, květiny rostou a ryby prospívají. Za dohledu pana Voráčka a poctivým prováděním jeho pokynů se nám akvaristika stala zase tím krásným koníčkem, kterým byla na začátku, a také se stala radostí, jak jsme si vždycky přáli.

J.F.

Cena za čištění akvária

Dle velikosti akvária a vzdálenosti.

Zpravidla se pohybuje od 1000 – 2000 Kč.

Chci nezávaznou nabídku pro čištění akvária

O nás

První akvárium jsem měl ve čtyřech letech, kdy jsem akvaristice propadl. Profesionálně se jí věnuji téměř 14 let a v roce 2014 jsem založil vlastní firmu Designové akvárium, s.r.o.“ Jiří Voráček, majitel firmy

V naší rodinné firmě nabízíme klientům akvária na míru přesně podle jejich představ a rozpočtu. Víme, jak založit akvárium, které bude vyhovovat vašemu stylu, ale i nárokům rybiček a rostlin. Hledáme ten nejlepší balanc mezi funkčností akvária, pohodlnou údržbou a pěkným životem pro rybky a další živočichy.

Kromě akvárií na míru můžeme zajistit i podstavce nebo skříňky ve spolupráci s naším šikovným truhlářem. Vybavení pro akvária využíváme od předních německých značek jako je Eheim, Jager a Oase. Opravdu v ně věříme a s pozáručním servisem se na nás můžete obrátit i za 15 let.

Pro naše klienty jsme schopni zajistit rychlou opravu nebo zapůjčení náhradní techniky do akvária. Naším cílem je neustále funkční akvárium tak, abyste vy i rybky byli spokojeni.

Rádi vám poradíme s jakýmkoliv problémem i dotazem, ať už jde o nemoci rybiček, problém s řasami nebo výběrem správného vybavení do akvária. Rybky jsou kamarádi a společně se o ně postaráme.

 

Nejlepší akvaristické vybavení

Nabízíme standardní akvária Juwel a Eheim. K vybavení akvárií na míru pak používáme výhradně kvalitní komponenty následujících značek:

Informace o společnosti

Chcete něco podobného nebo máte jinou představu? Není problém, domluvte si s námi schůzku.

Adresa společnosti

Na Kodymce 37, Praha 6, 160 00

Telefon

+420 608 77 81 77

Napište nám zprávu

Kontaktujte nás pomocí e-mailu, telefonu nebo jednoduchého kontaktního formuláře.