Reference

Nejlepší reference pro nás jsou spokojené rybky a spokojení klienti.  Reference klientů najdete níže.

 

Požádali jsme naše klienty o zpětnou vazbu na naši práci. Tímto děkujeme za vaše pozitivní ohlasy a s dovolením ocitujeme některé tyto reference.

Jana Linhartová a Petr Martuška (akvárium v bytě – Juwel 180litrů):

Pořídili jsme si akvárium Juwel Visio 180l před 8 lety. Založení jsme věnovali celkem dost pozornosti.
Asi tři roky bylo vše bez problémů a pak se nám začala v akváriu tvořit černá řasa.
Přes veškeré rady kamarádů akvaristů a „odborníků“ v akvaristice, se nám dařilo jen snížit její výskyt, ale vždy se po léčbě rozšířila znovu.
Takže z radosti, že máme krásné akvárium, to spíš byl smutek a bezmoc, co s tím.. Nikdo nám nebyl schopen říct, co je příčina.
Už jsme byli rozhodnutí, že si nadělíme pod stromeček nové akvárium a pak jsme objevili na webu reklamu na firmu Designové akvárium.
Po zaslání fotografie akvárka, nás pan Voráček kontaktoval a hned vysvětlil, proč se nám řasa v akvárku dělá a navrhl varianty, co s tím.
Rozhodli jsme se pro znovuzaložení akvária. Vše proběhlo velice hladce a v poměrně krátkém termínu, opravdu skvělý servis.
Navíc nám pan Voráček poradil ohledně čištění akvária skvělé „vychytávky“ a také, jaké rybky doplnit, poradil nám i ohledně krmení a hnojení rostlin.
Bylo vidět, že má bohaté praktické zkušenosti. A co pro nás bylo nejlepší, že řeší i menší akvária (200l).
Takže díky panu Voráčkovi máme zase krásné akvárko a vrátil nám radost a chuť pečovat o akvárium.

 

 

Petr Barták (akvárium v bytě):

Požádali jsme o vytvoření designového akvária na míru. 170 litrů včetně techniky a založení. Můžeme potvrdit profesionální přístup. Rychlá realizace. Nyní máme nádherné akvárium, které je dominantou pokoje. Mohu vřele doporučit.

 

 

David Jakeš, fy AULIX lighting s.r.o.:

Veliká spokojenost se servisem. Vysoká úroveň komunikace, vstřícnost, rychlé jednání. Na akvárium je radost pohledět…

 

 

Š. Balcarová (akvárium v bytě)

Práce pana Voráčka na našem akváriu byla 100%. Vše proběhlo tak, jak bylo mezi námi domluveno – termín , cena, výběr rybiček, poradenství …., za nás určitě doporučujeme a ještě jednou děkujeme za skvělou práci. Máme na co opět koukat.

 

 

E. Pečenková, NG MANAGEMENT, s.r.o., člen skupiny Natland Group

Akvária, která máme u nás ve firmě, reprezentují sami o sobě práci pana Voráčka. Akvária jsou čistá a krásná na pohled. Rybám v nich se evidentně daří. Nestane se nám, aby bylo skla nebo voda zelená. Při práci pana Voráčka je vidět jeho pečlivost a to, že své práci skutečně rozumí. Pokaždé akvária poctivě umyje, vymění vodu, pročistí kytky a upozorní na nedostatky a potřebu, kterou akvária vyžaduje i mimo jeho návštěvy. Jeho služby bych bez obav doporučila každému.

 

 

J. Procházka (akvárium v bytě):

Pan Voráček mi před 2 lety dodával akvárium ve tvaru L na klíč. Zadání byl amazonský biotop s terčovci. Pan Voráček přijel, akvárium instaloval, zapojil techniku, osázel rostlinkami a rybkami. Vše mi vysvětlil. Nyní po dvou letech akvárium vzkvétá. Terčovci se třou, což mi dělá velikou radost.
Pan Voráček je velmi ochotný, vyreklamoval mi rozbité topítko i mi poradil ohledně změny krmení terčovců, kteří jako prevenci hexamity potřebují speciální péči.

 

 

Ing. M. Plíva (akvárium v bytě)

Pořízení akvária bylo naším dávným, ale dlouho odkládaným přáním. Vždy mělo přednost něco jiného a vždy zvítězila obava z neznalosti toho, jak postupovat. Až ve chvíli, kdy jsme narazili na firmu Designové akvárium s.r.o., jsme se rozhodli k činu. Akvárium jsme objednali na míru včetně uvedení do provozu a osazení rybami a rostlinami. Spolupráce s p. Voráčkem probíhá dodnes – doufám k vzájemné spokojenosti. Bez odborné asistence bychom zřejmě neměli šanci být úspěšní. Přeci jen je třeba něco o problematice provozu a řešení dílčích potíží něco vědět….

 

 

M. Šťastná, PRAŽSKÉ SLUŽBY, A.S.:

S firmou Designové akvárium.cz jsme velice spokojeni, jejich služby jsou kvalitní stejně jako jejich přístup a odborné zkušenosti. Zároveň oceňujeme jejich flexibilitu a schopnost rychle a pružně reagovat na potřebné změny a dotazy. Můžeme je vřele doporučit.

 

 

M. Černý (akvárium v bytě a ve firmě):

Posledních 10 let, co jsem si jako dospělý pořídil akvárium, jsem se marně snažil nastavit funkční kousek přírody v našem bytě. Většinou to bylo dvakrát ročně o celkové rekonstrukci a jednou za dva měsíce doplňovat rostliny a ryby. Tedy mé pokusy byly marné a finančně dost náročné. Jelikož jsem pracovně velmi vytížený a ve svém volnu se raději věnuji rodině nebo sám sobě, rozhodl jsem se této mé činnosti vzdát a svěřit tuto námahu profesionálům. Využil jsem proto rady kolegy a kontaktoval společnost designové akvárium pana Voráčka a potvrzuji, že jsem udělal dobře. Jako „akvarista“ jsem udělal konečně správné rozhodnutí! Přes mou počáteční nedůvěru, možná nedočkavost ve výsledek, který se nějak stále nedostavoval, mám v současné době doma krásné a funkční 500l akvárium a ještě jedno 300l v kanceláři. Veškerá, pro mě marná práce byla přenesena konečně na někoho, kdo to umí a já, včetně rodinných příslušníků se konečně mohu kochat uklidňujícím pohledem do vodního světa, který mi je jako potápěči stále velice blízký. Pro každého, kdo je na tom stejně jako já, mohu tento typ spolupráce jen doporučit.

 

 

Iva Macháčková, SAP BSCE s.r.o.:

Ve firmě, kde pracuji, máme poměrně velké akvárium, o které se nám postupem času staraly dvě firmy. První z firem působila profesionálně, ale výsledek nebyl dobrý. Akvárium viditelně neprospívalo – přemnožovaly se zde řasy a voda byla neustále zelená. Až pan Voráček prokázal, že svému oboru rozumí a poté, co péči převzal on, se stav rybiček i celého akvária výrazně zlepšil. Problémy s řasami zcela vymizely a ryby se samy přirozeně rozmnožují. Nehledě na to, pan Voráček se stále snaží akvárium vylepšovat a oživuje ho přidáváním nových druhů ryb, krevet a rostlin. Bez váhání bych jeho služby doporučila každému, kdo chce, aby jeho akvárium prospívalo a bylo tak hezkým doplňkem v interiéru.

 

 

M. Šolc (akvárium v bytě):

Se společností Designové akvárium jsme velice spokojeni, proaktivní a profesionální přístup pana Voráčka předčil naše očekávání. S jeho pomocí jsme vyřešili jím vedené založení akvária do na zakázku navržené akvarijní skříně – až po dotažení vybavení akvária k dokonalosti. Akvárium bez problémů a větších zásahů prospívá a nyní je dominantním a krásným prvkem našeho interiéru. Rozhodně doporučuji všem.

 

 

Jaroslav a Lucie Forštovi (akvárium v bytě):

Akvárium (200 l) jsme měli poměrně dlouho, asi 7 let. Byla to ale cesta trnitá – po počáteční fázi, kdy bylo akvárium pěkné, přišla fáze zcela opačná. Buď nemoci ryb, nebo – a to častěji – nekontrolovaný nárůst nejrůznějších řas, které akvárium úplně znehodnotily. Následovala fáze totální rekonstrukce akvária, zarybnění a cyklus se opakoval. Nepomáhala chemie, nepomáhali investice do vybavení. Takových „čar za minulostí“ a restartů akvária jsme udělali asi šest. Nakonec jsme dospěli do fáze, kdy jsme chtěli akvárium zcela zrušit – dokonce jsme již měli vybranou knihovnu, která akvárium zastoupí. Ale pak jsme se rozhodli ještě pro jeden, úplně poslední, pokus. S odbornou pomocí pana Voráčka (Designoveakvarium.cz), který akvárium nově zcela instaloval a zavedl, jsme se rozhodli akvaristy ještě chvíli zůstat. A výsledek se konečně dostavil. Již je tomu skoro rok, co je akvárium stále čisté, krásné, květiny rostou a ryby prospívají. Za dohledu pana Voráčka a poctivým prováděním jeho pokynů se nám akvaristika stala zase tím krásným koníčkem, kterým byla na začátku, a také se stala radostí, jak jsme si vždycky přáli.